Nowa Corolla: Najnowocześniejszy design, doskonałe osiągi i jeszcze większa przyjemność z jazdy.

Nowa Corolla - wyrafinowany i nowoczesny wygląd, lepsza wydajność, większa przyjemność z jazdy. Samoładujący się hybrydowy układ elektryczny piątej generacji zapewnia większą moc i oszczędność paliwa. Nowa platforma elektroniczna oferuje pełny zestaw wskaźników kierowcy, pakiet multimediów Toyota Smart Connect oraz wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki systemowi Toyota Safety Sense. Dla miłośników sportowych wrażeń dostępna jest także wersja Corolla GR SPORT inspirowana TOYOTA GAZOO Racing.

Historii Corolli - Historia Corolli to lekcja doskonalenia. Corolla, najlepiej sprzedający się model na świecie, pozostaje głównym modelem Toyoty dzięki ciągłemu rozwojowi. Nowa Corolla, rozwinięcie 12. generacji, zachowuje ducha innowacji i zaangażowania marki. Z wprowadzeniem piątej generacji technologii hybrydowej, samochód oferuje większą moc i satysfakcję z jazdy przy jednoczesnej lepszej wydajności.

Nowa Corolla to samochód, który wprowadza rewolucję na drogi. Wyposażona w najnowszy system multimedialny, oferuje szybkość i funkcjonalność. A to nie wszystko! W pełni cyfrowy, konfigurowalny miernik wielofunkcyjny o przekątnej 12,3 cala umieszczony na zestawie wskaźników kierowcy zapewnia wygodę i kontrolę. Dodatkowo, system bezpieczeństwa Toyota Safety Sense chroni przed codziennymi zagrożeniami. A dzięki hybrydowemu napędowi elektrycznemu, Corolla jest także przyjazna dla środowiska. Czas rozpocząć nową historię jazdy z Historią Corolli!

Przemierzaj drogi w stylu: Wszystko, co musisz wiedzieć o nowej Corolli z piątą generacją samozasilającego systemu hybrydowego.

Corolla - Prawdziwe połączenie innowacji i elegancji: Zwiększ moc i oszczędzaj więcej paliwa dzięki piątej generacji samozasilającego systemu hybrydowego.