Jak zyskać przewagę na drodze? Poznaj nowy model Toyota Yaris GR SPORT!

Nowa generacja Toyota Yaris, model GR SPORT, debiutuje w Europie w 2022 roku. Elegancki kolor nadwozia Dynamic Grey i dwukolorowe czarne akcenty dodają mu wyjątkowego charakteru. 18-calowe koła z czerwonymi segmentami linii GAZOO Racing oraz nowy grill z motywem "G" to tylko niektóre z jego ekskluzywnych cech. Zestrojone zawieszenie i sztywność nadwozia gwarantują dynamiczną jazdę i niezapomniane wrażenia.

GR Yaris - samochód sportowy, który łączy w sobie innowacyjne technologie i bezprecedensową wydajność. Zainspirowany sukcesem Yaris World Rally Car, ten pojazd drogowy został opracowany na unikalnej platformie, zapewniając niezrównaną lekkość i szybkość. Z trzycylindrowym silnikiem o mocy 261 KM i momentem obrotowym 360 Nm, GR Yaris przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 5,5 sekundy. To samochód, który gwarantuje emocjonujące doznania za kierownicą.

GR Yaris — samochód sportowy o masie własnej 1280 kg i stosunku masy do mocy wynoszącym 4,9 kg na 1 KM DIN. Dzięki stałemu napędowi na wszystkie koła GR-FOUR, to potężne połączenie przyciągnęło zapalonych entuzjastów, wyprzedając limitowaną produkcję 25 000 egzemplarzy. GR Yaris to awangarda Toyoty w dążeniu do neutralności emisji CO2. Oprócz tego, model GR Yaris H2 z napędem wodorem debiutował w Europie, prezentując innowacyjną technologię i rajdowe osiągi.

GR Yaris - samochód sportowy, który jest połączeniem doskonałego designu i niesamowitej wydajności. Zbudowany na bazie modelu drogowego, GR Yaris Rally1 to pojazd, który zapewnia niezapomniane doznania za kierownicą. Dzięki trzem tytułom producentów i czterem tytułom kierowców i pilotów, Toyota GAZOO Racing World Rally Team udowodniła swoje doskonałe osiągnięcia w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Zamów GR Yaris już teraz i poczuj moc rajdowej technologii.

Przyszłość motoryzacji: Toyota Yaris GR SPORT debiutuje w Europie w 2022 roku

Nowa Toyota Yaris GR SPORT - jednocześnie ekscytująca i elegancka