Poręczny i wszechstronny - dlaczego Yaris Cross to doskonały towarzysz na każdą podróż?

Yaris Cross - nowoczesny SUV Toyota, łączący solidność i zwinność. Doskonały do codziennego użytku, a także dla tych, którzy kochają przygodę. Mocna stylistyka i kompaktowe nadwozie zapewniają łatwą manewrowość w mieście, a przestronne wnętrze oferuje wygodę i dużą ładowność. Odkryj Yaris Cross i poczuj ducha wolności na drodze.

  • Toyota Corolla e12 naprawa zawieszenia i hamulców
  • Yaris Cross zapewnia osiągi prawdziwego SUV-a dzięki sprawdzonemu inteligentnemu systemowi napędu na wszystkie koła Toyoty, który wykorzystuje dodatkowy, niezależny silnik elektryczny na tylnej osi, aby zapewnić dodatkową przyczepność i stabilność podczas ruszania i pokonywania zakrętów, a także większą pewność na śliskich nawierzchniach. Kompaktowa i lekka konstrukcja układu AWD-i minimalizuje wpływ na efektywność paliwową i emisyjną. Wiodące w swojej klasie osiągi SUV-a segmentu B z napędem na wszystkie koła pomogły mu stać się jednym z najlepiej sprzedających się samochodów Toyoty w Europie. Wkrótce po premierze Yaris Cross ugruntował swój rodowód w wielokrotnie nagradzanej rodzinie Yaris, kiedy został nazwany Światowym Samochodem Miejskim 2022 przez organizatorów World Car Awards, wybranych przez liczące 102 członków jury składające się z międzynarodowych dziennikarzy reprezentujących 33 kraje.

    Yaris Cross - Nowoczesny SUV Toyota łączący solidność i zwinność. Idealny zarówno na codzień, jak i dla miłośników przygód.

    Yaris Cross - Nowoczesny SUV Toyota łączący solidność i zwinność. Idealny zarówno na codzień, jak i dla miłośników przygód.